مرکز خرید و فروش دام زنده تهران

مرکز خرید و فروش دام زنده شهرداری تهران

یکی از مهمترین مواردی که این روز ها افراد زیادی دنبال آن هستند مربوط به مرکز خرید و فروش دام زنده شهرداری در تهران و کرج می باشد. همانطور که ممکن است شما هم بدانید بیشتر افراد بر این باور هستند که دام زنده در مراکز عرضه شهرداری بهداشتی می باشد. البته باید بگوییم که این مورد کاملا درست است اما لازم است بدانید که در دیگر مراکز هم که دارای مجوز رسمی از شهرداری هستند و به صورت رسمی فعالیت دارند می توان به عنوان یک مرکز عرضه گوسفند زنده بهداشتی یاد کرد.

مراکز خرید و فروش دام زنده شهرداری

اگر برای خرید دام زنده شهرداری می خواهید به میادین مراجعه کنید باید بگوییم که ابتدا شما این امکان را دارید تا بتوانید لیست مراکز فروش را در بیاورید و به نزدیکترین میدان دام کشتار مراجعه کنید. از آنجایی که تنها در برخی مناطق خاص مراکز عرضه دام زنده بهداشتی وجود دارد ممکن است لازم باشد برای خرید گوسفند زنده، گاو و گوساله زنده و … مجبور باشید مسیر طولانی را طی کنید. البته شما هم بدانید که به راحتی می توانید از طریق تماس با برخی مراکز که امکان فروش اینترنتی دارند، خرید غیر حضوری انجام داده و اقدام به دریافت قیمت دام زنده شهرداری تهران کنید.

در ادامه به برخی نکات مهم در رابطه با میادین شهرداری و برخی مناطق که به عنوان مرکز خرید و فروش گوسفند زنده در تهران شناخته شده اند را خدمت شما معرفی می کنیم.

خرید و فروش گوسفند زنده در تهران

یکی از انواع دام زنده که امروزه بیشترین فروش را به خود اختصاص داده است مربوط به گوسفند زنده می باشد. از آنجایی که اکثرا در مراسمات مختلف افراد اقدام به قربانی گوسفند می کنند این نوع دام کشتار درخواست بیشتری دارد. بنابراین لازم است در اینجا اشاره ای داشته باشیم به موضوع میادین خرید و فروش گوسفنده زنده شهرداری که مجموعه شیپ لاین در شهر تهران و کرج این سرویس را هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری ارائه میدهد.

مراکز خرید و فروش گوسفند زنده شهرداری

برای خرید گوسفند می توانید در صورت تمایل و در صورت داشتن امکان مراجعه حضوری به محل و مرکز کشتارگاه دام زنده شهرداری تهران مراجعه کرده و به صورت حضوری خرید خود را انجام دهید. همچنین باید بگوییم که از امکان مراجعه حضوری برای شما وجود ندارد می توانید تنها از طریق تماس با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته و بدون نیاز به از دست دادن زمان سفارش خود را به صورت اینترنتی و از طریق سایت آنلاین فروش دام زنده ثبت کنید.

همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن پس از ثبت سفارش در روز و ساعت مشخص شده توسط شما دام خریداری شده را در محل به شما تحویل خواهند داد.

مرکز خرید گاو و گوساله زنده شهردار

نکته مهم دیگر در رابطه با مراکز خرید و فروش شهرداری در تهران مربوط به این است که علاوه بر گوسفند زنده امکان خرید گاو زنده و همچنین خرید گوساله زنده نیز وجود دارد. اگر شما بجای گوسفند نیاز به دام زنده بزرگتری دارید می توانید گوساله یا گاو را برای قربانی و ذبح خریداری کنید.

انواع گوساله زنده گوشتی را می توانید از مرکز عرضه و ذبح بهداشتی دام زنده خریداری کنید.

اکثر افراد برای قربانی در عید قربان و همچنین در ایام محرم برای قربانی در روزهای تاسوعا و عاشورا به مراکز خرید و فروش گوساله و گاو زنده می کنند. به طور کلی شما می توانید برای هر نوع مصرف از طریق این مرکز ذبح بهداشتی و معتبر اقدام به خرید دام زنده کنید.

میادین شهرداری

همانطور که گفته شد در برخی مناطق برخی میدان ها به عنوان میادین دام زنده شهرداری در تهران توسط این سازمان انتخاب شده است. افراد می توانند در صورت نیاز به خرید و فروش دام زنده به این میدان ها مراجعه کرده و اقدام به خرید یا فروش کنند. لازم است بدانید که در این بازار گوسفندان تهران تعداد گوسفند فروشان بسیار زیاد است و می توان از هر کسی خرید کرد. کسانی که در این نوع بازار ها اقدام به فروش دام کشتار روز می کنند ممکن است مجوز رسمی فعالیت از جانب شهرداری را نداشته باشند. بر خلاف این مورد در برخی مراکز فروش گوسفندان شهرداری در پایتخت شاهد عرضه دام زنده بهداشتی از جانب افرادی هستیم که فعالیت آنها به صورت رسمی بوده و مجوز های لازم برای فعالیت و فروش دام را دارا می باشند.

 • مراکز خرید و فروش گوسفند زنده شرق تهران
 • مرکز دام کشتار غرب تهران
 • مراکز ذبح بهداشتی شمال و جنوب
 • حکیمیه
 • آزادگان
 • خاوران
 • میادین دام شهریار
 • میدان خرید گوسفنده زنده در شهریار
 • افسریه
 • دام قائم
 • منطقه 15
 • منطقه 18
 • و …

مرکز خرید و فروش دام زنده شهرداری تهران

آدرس مرکز عرضه دام زنده شهرداری در تهران

اگر تصمیم دارید برای خرید از بزرگترین مرکز فروش دام زنده شهرداری تهران به صورت حضوری تشریف بیارید ابتدا لازم است با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته و هماهنگی لازم را برای مراجعه به کشتارگاه و محل کشتار دام انجام دهید. از آنجایی که ممکن است تعداد دام کشتار موجود در کشتارگاه کم باشد به همین دلیل لازم است قبل از مراجعه حتما با مشاورین و کارشناسان بخش فروش ما تماس بگیرید.

شماره تماس مرکز خرید و فروش دام زنده

جهت برقراری ارتباط با کارشناسان مراکز فروش و بازار گوسفندان تهران و کرج می توانید با شماره ها درج شده در بالای سایت همین حالا تماس بگیرید. توجه داشته باشید که برای خرید حضوری و غیر حضوری لازم است با شماره تلفن درج شده در سایت ارتباط برقرار کنید.

از آنجایی که امروز افراد زیادی در این زمینه فعالیت دارند ممکن است دست دلالان زیادی در میان باشد که قیمت روز دام کشتار را بالا و پایین کنند. بنابراین دقت داشته باشید که حتما با مراکز ذبح بهداشتی و معتبر تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top