قیمت گوسفنده زنده

قیمت گوسفنده زنده روز در تهران و کرج برای کشتار روز

قیمت گوسفند زنده امروز حدوداً 40 الی 55 هزار تومان می باشد. برای کسب اطلاع از نرخ روز به خاطر نوسانات بسیار بالا با گروه شیپ لاین تماس حاصل نمایید. در این قسمت ما به طور کلی در رابطه با قیمت روز گوسفند زنده و قیمت دام زنده اطلاعاتی را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

پیج جدید خرید و فروش گوسفند زنده

دریافت سفارش در تمامی نقاط: شمال، شرق، غرب و جنوب تهران.

قیمت گوسفنده زنده امروز

قیمت روز گوسفنده زنده امروز شامل سال 99 و 1400 در سایت شیپ لاین. برخی افراد گوسفند کشتار را برای مصارف گوشتی و برخی دیگر برای استفاده از پوست ، شیر و همچنین پرورش و نگهداری خریداری می کنند. قیمت روز بر اساس وزن و نژاد های مختلف آن ها می تواند متفاوت باشد.

قیمت هر کیلو گوسفند زنده

در ادامه به طور کلی در رابطه با نرخ گوسفند در بازار و میادین شهرداری اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم. لازم به ذکر است که در ادامه نمودار قیمت گوسفنده زنده 1400 و سال های اخیر موجود می باشد.

قیمت روز گوسفنده زنده 99

قیمت گوسفند زنده 99 در ماه های مختلف مثل: فروردین، اردیبهشت، خرداد، تیر، مرداد، شهریور، مهر، آبان، آذر، دی، بهمن، اسفند تفاوت های بسیاری داشت. در آخرین روز های اسفند ماه قیمت گوسفند 99 واقعا افزایش زیادی داشته و بسیار سرسام آور شده است. به احتمال زیاد با همین قیمت دام زنده وارد سال 1400 خواهیم شد.

گوسفند زنده در کرج

قیمت گوسفند زنده 1400

بعد از سپری شدن سال 99 که تنها چند روز از آن باقی مانده است وارد سال 1400 خواهیم شد. گروه شیپ لاین بزرگترین مرکز عرضه دام زنده بهداشتی در تهران همچون مردمان عزیز کشورمان آرزومند کاهش نرخ دام کشتار می باشد.

قیمت گوسفنده زنده 1400 از آنجایی که این روز ها چیزی نزدیک به 50 هزار تومان است به احتمال خیلی زیاد با همین قیمت وارد سال 1400 خواهیم شد. به امید اینکه در این سال شاهد کاهش چشمگیر قیمت روز باشیم تا همشهریان عزیز بتوانند از خدمات گوسفند زنده نهایت استفاده را داشته باشند.

قیمت روز گوسفند در بازار

احتمالاً برای شما هم پیش آمده که از چند جا برای خرید گوسفند زنده قیمت دریافت کنید و هر بار نرخ دام زنده روز را از هر گوسفند فروش چیز متفاوتی می شنوید. البته نه با اختلاف زیاد. ما به طور مفصل درباره قیمت گوسفند بر اساس وزن و نژاد در ادامه جزئیاتی را خدمت شما عزیزان توضیح می دهیم.

قیمت گوسفند در میادین شهرداری

یکی از مهمترین سوالات برای کسانی که قصد خرید گوسفنده زنده دارند نرخ در میادین شهرداری یا قیمت دام زنده در میادین شهرداری می باشد. عرضه دام زنده گوسفند در میادین شهرداری تهران، همشهریان عزیز همانطور که می دانید در میادین شهرداری امکان خرید گوسفند با قیمت های مختلفی میسر می باشد که در برخی مواقع نرخ بسیار بالا و در برخی مواقع پایین می باشد.

برای مثال اگر شما هنگام عید قربان قصد خرید گوسفند زنده از میادین شهرداری را داشته باشید، در ساعت اولیه روز نرخ گوسفند بسیار بالا می باشد. اما در ساعات پایانی روز قیمت ها کمی پایین می آید که دلیل این موضوع کاملاً روشن است.

قیمت گوسفند زنده در تهران

گروه شیپ لاین در نظر دارد قیمت گوسفنده زنده روز را با قیمتی کاملا رقابتی و کمتر از قیمت روز دام زنده شهرداری و کشتارگاه به مشتریان خود ارائه دهد. جهت دریافت قیمت روز گوسفنده زنده با شماره تماس های ما در صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

قیمت گوسفند زنده در کرج و تهران

از آنجایی که گروه شیپ لاین در حال حاضر تنها در شهر تهران فعالیت می کند ما قیمت گوسفند امروز در کرج و تهران را خدمت شما اعلام می کنیم. البته لازم به ذکر است که نرخ همانند نرخ کلی بوده و تنها چند هزار تومان اختلاف وجود دارد.

یکی از مهمترین نکات در رابطه با نرخ دام در تهران و کرج وجود واسطه و دلال می باشد که سبب شده است قیمت ها بسیار افزایش پیدا کنند. گروه شیپ لاین بدون هیچگونه واسطه و دلالی قیمت روز گوسفند زنده در تهران را با پایین ترین نرخ و مهمتر از آن با قیمتی کاملا رقابتی نسبت به سایر گوسفند فروشی ها و همکاران عرضه می کند.

نمودار قیمت روز گوسفند زنده از سال 95 تا 1400 و اوایل سال 99

برای مشاهده و اطلاع دقیق از نرخ روز گوسفنده زنده ۹۷ و نرخ دام زنده ۹۸ در این بخش نمودار نرخ چند سال اخیر را برای شما عزیزان آماده کرده ایم. در این چارت که از سال 95 آغاز شده است می توانید تغییر نرخ روز گوسفند را تا به امروز مشاهده کنید.

قیمت گوسفند روز

تفاوت قیمت در گوسفند فروشی

به طور کلی قیمت روز گوسفند در برخی گوسفند فروشی ها متفاوت می باشد که دلیل خاص خودش را دارد. برخی از مراکز فروش به دلیل اینکه خودشان گوسفندان را با نرخ های مختلفی خریداری کرده اند مجبور به فروش گوسفند با نرخ بالا می کنند. اما برخی ها هستند که خودشان گوسفند را نگهداری و پرورش می دهند که این صورت به مراتب قیمت کمتری را به مشتری اعلام می کنند.

قیمت روز گوسفنده زنده بر اساس وزن

همانطور که میدانید نرخ گوسفند بر اساس وزن آن محاسبه می شود. یعنی شما هنگام خرید یک گوسفند 50 کیلویی باید هزینه هر کیلو را بر اساس وزن آن پرداخت کنید. اما در رابطه با وزن و قیمت روز گوسفند باید بدانید که یک گوسفند با وزن بالا قیمت کمتری از یک گوسفند با وزن پایین دارد.

برای درک کامل این موضوع تصور کنید شما قصد دارید یک بره 35 کیلویی خریداری کنید. با این حساب اگر نرخ روز گوسفند زنده 40 هزار تومان باشد شما برای خرید یک بره باید برای هر کیلوی آن حداقل 43 هزار تومان هزینه پرداخت کنید. اما گوسفند با وزن بالا را می توان با نرخ کمتری در بازار گوسفند خریداری کرد.

تفاوت قیمت با وزن بالا و وزن پایین

قیمت گوسفند زنده روز اگر برای وزن بالای 50 در نظر گرفته شود بسیار کمتر از یک گوسفند یا بره 35 کیلویی می باشد. گوسفند زنده با وزن کم به دلیل نداشتن سود زیاد توسط گوسفند فروشی ها با قیمت بالاتری عرضه می شود. البته اختلاف این دو در حال حاضر می تواند حدودا چهار پنج هزار تومان باشد.

بره ها و یا به اصطلاح گوسفند با وزن پایین به دلیل جوان بودن به مراتب گوشت خوشمزه تر و سالم تری دارد. یکی از مهم ترین دلایل بالا بودن قیمت بره زنده همین موضوع می باشد.

قیمت دام در سال های مختلف

هر ساله شاهد تغییرات زیادی در نرخ دام کشتار هستیم. در سال های اخیر که شامل سال های ۹۴ ، ۹۵ ، ۹۶ ، ۹۷ ، ۹۸ می باشد نرخ از چیزی حدود 10 هزار تومان به 45 و نزدیک به 50 هزار تومان رسیده است. و این واقعاً رقم بسیاری زیادی می باشد.

خرید گوسفند زنده

قیمت روز گوسفنده زنده بر اساس نژاد آنها

گوسفندان دارای نژادهای مختلفی هستند که قیمت آنها برای هر نژاد برخی مواقع متفاوت و در بیشتر نژادها یکسان می باشد. نژادهای مختلف گوسفند عبارتند از: گوسفند افشاری، گوسفند سنگسری، گوسفند مغانی، گوسفند مهربان ، گوسفند نژاد کردستان و … که این موارد برای مصارف گوشتی دارای نرخ یکسانی می باشند.

برخی از افراد سودجو متاسفانه برا نام نژادهای مختلف گوسفندان سوء استفاده کرده و با نام های قیمت گوسفند افشاری و … قیمت های مختلفی را به مشتریان اعلام می کنند. هرگز در دام این افراد کلاهبردار نیفتید.

برخی موارد که شاید شما بخواهید بدانید

  • افشاری
  • مغانی
  • سنگسری
  • کردی
  • و …

نرخ گوسفندان چند قلوزا

در رابطه با نژاد که بالاتر اشاره کردیم مربوط به گوسفندان افشاری یا سایر نژادها معمولی بود که برای مصارف گوشتی و پرورش خریداری می شوند. اما قیمت گوسفندان چند قلوزا متفاوت می باشد. مثل قیمت گوسفندان رومانف که بهترین نژاد چند قلوزا در دنیا هستند. این گوسفندان برای نگهداری و پرواربندی بوده که نرخ های بسیار بالایی دارند.

متوسط قیمت بازار گوسفند در سال 1400

هم اکنون در حال طی کردن آخرین روزهای سال 99 هستیم. آخرین قیمت گوسفند 99 حدودا 45 هزار تومان می باشد که این نرخ به احتمال زیاد برای سال 1400 هم به همین صورت است. البته هر روزه به دلیل نوسانات زیاد شاهد تغییر نرخ گوسفند زنده هستیم. اما اختلاف در حد 2 الی 3 هزار تومان می باشد.

در رابطه با رنج نرخ بازار گوسفنده زنده باید بدانید که هنگام پرسیدن نرخ روز گوسفند شما دو رقم را از گوسفند فروشی ها خواهید شنید. مثلا رنج نرخ از 40 الی 50 هزار تومان می باشد. اما چه گوسفندی 40 و چه گوسفندی 50 هزار تومان می باشد.

برای مشاهده قیمت بره زنده می توانید از صفحه مربوط به آن بازدید کنید.

بالاتر اشاره ای به وزن گوسفند داشتیم که خدمت شما عرض کردیم نرخ گوسفنده زنده با وزن بالا کمتر از نرخ با وزن پایین می باشد. به همین دلیل رقم نرخ کمتر برای گوسفند وزن بالا و رقم قیمت بالا برای بره ها و گوسفندان پایین وزن می باشد.

میانگین قیمت‌گوسفند‌زنده در سال 99 و 1400

در این قسمت قصد داریم میانگین قیمت روز گوسفند زنده در سال های اخیر را مورد بررسی قرار دهیم. به احتمال خیلی زیاد از قیمت گوسفند در سال 95 اطلاع دارید. آن زمان قیمت چیزی حدود 10 هزار تومان بود. اما هم اکنون که آخرین روز های سال 99 می باشد نرخ روز گوسفند زنده به 45 هزار تومان رسیده است.

لازم به ذکر است که این افزایش نرخ تنها در سال 99 رخ داده است. افزایش نجومی نرخ دام کشتار از همان روز های ابتدای سال 97 آغاز شد و در پایان این سال به حدود 45 هزار تومان رسید. در اولین روز های سال 1399 یعنی اولین ماه قیمت روز گوسفند 18 هزار تومان بود که با افزایش یک و نیم برابر به 45 هزار تومان رسیده است.

گوسفند زنده

نرخ دام در شهرهای ایران

یک نکته بسیار مهم در رابطه با نرخ گوسفند زنده روز شهر های مختلف می باشد. بی شک این مورد در هیچ شهری برابر نیست و تفاوت نه چندان زیادی با هم دارند. توجه داشته باشید که تفاوت نه چندان زیاد خواهند داشت. شهرهای مختلف در این بخش عبارتند از: تهران، کرج، مشهد، اصفهان، تبریز، اردبیل، کردستان، خراسان رضوی (مشهد)، شیراز، همدان، قم، سیستان و بلوچستان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، یزد و …

قیمت گوسفند در شهرهای مختلف که در بالا نام برده شد همراه با شهر ها و شهرستان های اطراف آنها می باشد. در جدول زیر قیمت در برخی از شهرهای ایران را می توانید مشاهده کنید.

استان / نام محصول گوسفند میانگین ساعت
حداقل حداکثر
تهران 470,000 480,000 427,500 12:00
اصفهان 470,000 480,000 403,750 12:00
يزد 480,000 490,000 410,000 12:00
اردبيل 440,000 450,000 397,500 12:00
خراسان رضوی 470,000 480,000 391,250 12:00
فارس 480,000 490,000 420,000 12:00
کردستان 460,000 470,000 430,000 12:00
همدان 460,000 470,000 400,000 12:00
قم 470,000 480,000 415,000 12:00
سیستان و بلوچستان 460,000 470,000 395,000 12:00
آذربايجان شرقي 440,000 450,000 405,000 12:00
میانگین 460,000 408,636

قیمت گوسفند با وزن غیر واقعی

دام زنده به عنوان مجموعه ای کاملاً صادق و درستکار لازم می داند که شما را با موضوع وزن غیر واقعی گوسفند آشنا کند. متاسفانه بسیاری از افراد سودجو وجود دارند که قیمت گوسفند زنده را بسیار پایین تر از نرخ بازار گوسفند گوسفند اعلام می کنند. برای مثال اگر نرخ بازار گوسفند زنده 45 هزار تومان باشد، آنها قیمت را 35 هزار تومان اعلام می کنند.

بیشتر بخوانید: متوسط وزن گوسفند زنده

این افراد که واقعاً وجدان و انسانیت ندارند با اعلام نرخ پایین وزن گوسفندان را بالاتر اعلام می کنند. برای مثال یک گوسفند 40 کیلویی را با وزن 50 کیلویی ارائه می دهند. در این میان 10 کیلو اختلاف وزن وجود دارد که آنها با این 10 کیلو علاوه بر اینکه سود بیشتری می کنند ، قیمت روز گوسفند بیشتری از چیزی که اعلام کرده اند خواهد شد.

پس هنگام دریافت نرخ سعی کنید حداقل از چند جا نرخ بگیرید تا متوجه شوید کدام مراکز عرضه دام زنده قیمت واقعی با وزن واقعی را ارائه می دهند.

گوسفند زنده در تهران

خرید گوسفنده زنده شهرداری برای مصارف مختلف

در تهران مردم برای قربانی کردن، دفع بلا، عقیقه، مراسمات، جشن ها، حجاج و … اقدام به خرید گوسفنده زنده برای قربانی کردن و ذبح آن می کنند. گروه شیپ لاین آماده دریافت سفارش گوسفنده زنده روز برای انواع مراسمات می باشد.

مشاوره قیمت گوسفنده زنده امروز

قیمت روز گوسفند زنده امروز طبق اطلاعاتی که در رابطه با نرخ دام کشتار مشاهده کردید می تواند تفاوت هایی داشته باشد. شما همشهریان عزیز می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان قیمت گوسفنده زنده با همکاران ما در دام زنده تماس حاصل فرمایید تا جدیدترین نرخ روز گوسفندان را بر اساس وزن و نژاد آنها خدمت شما اعلام کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top