قیمت گوساله زنده در تهران

قیمت گوساله زنده

قیمت گوساله زنده در تهران و کرج یکی از بخش های دیگر گوسفند زنده شیپ لاین می باشد. کسانی که قصد خرید گاو و گوساله دارند می توانند از این خدمات استفاده کنند. در ادامه قصد داریم تا اطلاعات کاملی در رابطه با این سرویس همراه با قیمت گاو زنده در اختیار شما قرار دهیم.

قیمت خرید گوساله زنده

در قسمت های قبلی ما به قیمت گوسفند زنده و بره اشاره ای داشتیم. همانطور که قبلا هم گفته شد، این روزها شاهد افزایش روز افزون قیمت دام کشتار هستیم. حال موضوع گاو و گوساله زنده نیز این مورد جدا نبوده و همین افزایش قیمت نیز به این دام هم مربوط می باشد.

نکاتی که قصد داریم به بررسی آن بپردازیم مربوط به قیمت گوساله زنده شهرداری در شهرهای مختلف، متوسط وزن گوساله، ویژگی و فواید گوشت گاو و بسیاری نکات دیگر می شود.

قیمت گوساله زنده 99 و 1400

اولین موضوع مهم که باید به آن توجه داشته باشیم موضوع نرخ گوساله می باشد. مثل همیشه باید اشاره کنیم به این موضوع که این سرویس شیپ لاین تنها مناسب برای کشتار می باشد. دامداران عزیز توجه داشته باشند که هیچگونه دامی برای پروار و پرورش نداریم. در صورتی که قصد خرید برای قربانی، نذری، رفع حاجت، قربانی در مراسمات مذهبی، قربانی اعیاد، قربانی در جشن و عروسی و … دارید، می توانید از این خدمت ما بهره مند شوید. نکته مهم که به آن اشاره کردیم مربوط به قیمت گوساله زنده 99 است که مربوط به سایت 1399 می باشد. همچنین قیمت سال 1400 نیز هم اکنون با همین نرخ در نظر گرفته شده است.

مشتریان عزیز دقت داشته باشید که به دلیل نوسانات شدید نرخ گاو در بازار و میادین شهرداری، جهت جلوگیری از بروز هرگونه مشکل، در این بخش قیمت ها را برداشته ایم. شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات در رابطه با نرخ دام کشتار همچون گاو و گوساله را از طریق تماس با لایو شیپ دریافت کنید.

قیمت گوساله بر اساس نژاد آن

احتمالا شما هم بدانید که تمامی دام ها دارای نژادهای مختلفی می باشد. باید در این رابطه به شما بگوییم که همین موضوع روی قیمت گاو زنده تاثیر مستقیم دارد. برخی گوساله نژاد گوشتی، برخی شیری و برخی دیگر از سایر نژادها می باشند. پس با این وجود مشخص می شود که وقتی ما دام را برای کشتار و ذبح می خواهیم، باید از نژاد گوشتی آن استفاده کنیم. زیر این نوع نژاد به دلیل بازدهی عالی گوشت محبوبیت بیشتری در بین افراد دارد.

توجه داشته باشید که در مجموعه ما دام گاو و گوساله زنده نژاد گوشتی می باشد که شما برای منظور قربانی کردن و ذبح می توانید با خیالت راحت از آن استفاده کنید. از آنجایی که بیشتر هدف از ذبح مربوط به گوشت گوساله می باشد، مطمئنا بازدهی بیشتر گوشت برای شما هم حائز اهمیت خواهد بود.

قیمت گوساله زنده در کرج

متوسط وزن گوساله زنده

ممکن است شما هم مثل سایر مشتریان عزیز ما سوالی در رابطه با وزن گوساله داشته باشید. از آنجایی که متاسفانه برخی مراکز غیر معتبر از عدم آگاهی مشتریان سوء استفاده می کنند، لازم است که هر کسی قادر باشد به صورت حدودی وزن گاو و گوساله را تشخیص دهد. زمانی که شما تصمیم به خرید این دام میگیرد، چه در روش خرید حضوری و چه در روش غیر حضوری که همان روش آنلاین اینترنتی و از طریق تماس می باشد، باید گوساله با وزن دلخواه خودتان را مشخص کنید. یعنی شما ابتدا باید بدانید که به چه دلیلی در حال خرید این دام هستید، در نهایت مشخص می شود که چه وزنی برای شما مناسب است.

یکی دیگر از عواملی که تاثیر مستقیم روی قیمت گوساله زنده دارد مربوط به وزن گوساله می باشد. زیرا همانطور که میدانید نرخ و هزینه نهایی برای اساس ضرب وزن در قیمت روز هر کیلو گرم می باشد. به این صورت که اگر شما گوساله با وزن 250 کیلوگرم را بخواهید، و اگر قیمت روز بر اساس کیلویی به فرض 50 هزار تومان باشد، شما باید این دو عدد را به همدیگر ضرب کنید.

قیمت گاو زنده

تا این بخش فقط اشاره مستقیم به گوساله داشتیم. لازم است به این نکته نیز توجه کنید که محصول دامی گاو نیز شامل این سرویس می باشد. اگر نیاز به دام بزرگتر از گوساله دارید، شما دو انتخاب خواهید داشت. یک انتخاب مربوط به گاو زنده است و یک انتخاب شما مربوط به انتخاب شتر زنده خواهد بود. به طور کلی می توان گفت محبوب ترین و پر مصرف ترین دام کشتار در بین این دو مورد که نام بردیم به گاو مربوط می شود.

اکثرا گاو را برای قربانی عاشورا و تاسوعا ، مصرف گوشت قرمز، قربانی برای نذری و بسیاری موارد دیگر که ممکن است برای هر کسی متفاوت باشد خریداری می کنند. برای دریافت آخرین قیمت روز گاو و گوساله در تهران و کرج از مرکز عرضه معتبر و بهداشتی با شماره های پایین همین صفحه با مدیر فروش و مشاوران ما مکاتبه داشته باشید.

قیمت گاو زنده

فواید گوشت گوساله

بی شک شما هم میدانید که گوشت قرمز یکی از نیازهای مهم افراد می باشد. در سراسر دنیا بیشترین مصرف مربوط به گوشت گوساله و گوشت گاو است. این نوع دام به دلیل داشتن اکثر ویتامین ها جزو موارد محبوب برای خانواده ها می باشد. همانطور که میدانید امروزه در سراسر ایران بسیاری از افراد علاقمند به گوشت گوساله بوده و برخی هم علاقه به گوشت گوسفندی دارند. موضوع علاقه می تواند یک موضوع خاص باشد که ممکن است در آینده در مورد آن بحث و گفتگویی داشته باشیم.

نکته مهمی که در رابطه با گوشت این نوع دام وجود دارد، مربوط به پایین بودن کلسترول می باشد. از طرفی هم مقدار چربی نیز بسیار کمتر می باشد. در بین گاو و گوساله بیشتر افراد به دلیل جوان بودن و داشتن گوشت خوشمزه و لذیذ گوشت قرمز گوساله را ترجیح می دهند.

نحوه خرید گوساله از اینترنت

قیمت گوساله زنده برای خرید اینترنتی را به طور کامل خدمت شما مشتریان عزیز شرح دادیم. اکنون برای اقدام به سفارش باید جهت دریافت قیمت امروز به صورت دقیق با ما تماس گرفته تا از نرخ هر کیلو گاو و گوساله مطلع شوید. سپس باید وزن گوساله را مشخص کنید که گفتیم روی قیمت نهایی آن تاثیر مستقیم دارد. نکته بسیار مهم در این باره مربوط به مشاوره ویژه می باشد. ممکن است شما به دلایل خاصی قصد خرید دارید، در این صورت اگر دقیق نمیدانید گاو وزن سنگین یا وزن پایین را انتخاب کنید، مشاورین ما در این رابطه شما را به طور کامل راهنمایی خواهند کرد. در نهایت هزینه نهایی برای پرداخت مشخص شده و سفارش شما ثبت می شود. در پایان آدرس دقیق محل خود را برای ما ارسال می کنید و ما در زمان مشخص شده توسط شما، در آدرس مورد نظر حاضر خواهیم بود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top