دام زنده شهرداری

قیمت دام زنده شهرداری در مرکز عرضه کشتار کیلویی چند

خرید و مشاهده قیمت دام زنده شهرداری تهران و کرج که در مراکز عرضه معتبر با نرخ به روز ارائه می شود. دام کشتار در میادین شهرداری که توسط این سازمان مشخص شده است، در مناطق مختلف وجود دارد. برای مقال می توان به بخش مرکز دام زنده کشتار حکیمیه، خاوران، قائم، آزادگان، منطقه 18، منطقه 15 و … اشاره کرد. این مورد در مرکز عرضه دام کرج نیز به همین صورت می باشد. قصد داریم در این سری مقالات از سایت لاین شیپ این موضوع را مورد بررسی و بحث قرار دهیم.

قیمت دام زنده شهرداری

یکی از اصلی ترین نکاتی که همشهریان عزیزمان در رابطه با آن از ما سوالاتی می پرسند مربوط به این ارگان ها می باشد. در حال حاضر در سراسر تهران و کرج میادین شهرداری به عنوان مرکز عرضه دام کشتار روز مشخص شده است. مشتریانی که قصد خرید از این بازار را داشته باشند باید ابتدا آدرس مراکز خرید و فروش گوسفند زنده شهرداری را بدانند. در نهایت با مراجعه حضوری می توانند به راحتی از کسانی که در آنجا حضور دارند، اقدام به خرید انواع دام مثل: گوسفند و بره، گاو و گوساله، بز و بزغاله، شتر، مرغ و خروس، بوقلمون و … کنند.

گوسفند زنده شهرداری تهران و کرج

آیا قیمت دام زنده افزایش می یابد

سوالی که شاید برای شما هم پیش بیاید مربوط به افزایش یا کاهش قیمت گوسفند زنده می باشد. البته باید توجه داشته باشیم که نرخ دام کشتار با دام پرواری متفاوت است. دامدارن عزیز ما در این بخش در رابطه با کشتار روز جزئیات را توضیح می دهیم. برای کسب اطلاعات انواع نژاد های برای پرورش و پرواربندی می توانید با مراکزی که برای این منظور ایجاد شده اند در ارتباط باشید. به طور کلی کلیه سایت های اینترنتی که تحت عنوان گوسفند فروشی فعالیت دارند، همگی در نوع کشتار فعالیت دارند.

و اما اینکه آیا قیمت دام کشتار افزایش می یابد یا کاهش پیدا می کند. پاسخ به این سوال با توجه به نوسانات شدیدی در شاهد آن هستیم کمی دشوار می باشد. هم اکنون در بازه زمانی های کوتاهی شاهد هستیم که برخی مواقع نرخ دام کاهش پیدا کرده و در برخی مواقع با افزایش نرخ آن روبرو شده ایم. قیمت دام زنده 1400 در میادین شهرداری معتبر و بهداشتی با نرخ حدودی همان قیمت 99 شروع می شود. با شروع سال جدید و مشخص شدن نرخ توسط اتحادیه در این بخش قیمت بروز را برای شما کاربران عزیز قرار میدهیم. در ادامه دلایل گرانی را مورد بررسی قرار داده ایم.

مرکز عرضه دام زنده شهرداری تهران و کرج

زمانی که تصمیم به خرید از این ارگان ها می کنید، لازم است بدانید که امکان خرید اینترنتی از میادین وجود ندارد. به این صورت که شما حتما باید به مراکز عرضه گوسفند زنده شهرداری به صورت حضوری مراجعه کنید. همشهریان پایتخت نشین باید بدانند که در سراسر تهران در مناطق مختلف میادین مختلفی در نظر گرفته شده است که می توانید از نزدیکترین بخش ها خرید خود را انجام دهید. برخی از فروشندگان نیز هستند که در میادین شهرداری حضور ندارند و به صورت مستقل به فعالیت خود می پردازند.

نرخ دام زنده به روز

این نوع مراکز که اگر شما بخواهید از آنها خرید کنید، باید توجه داشته باشید که دارای مجوز رسمی شهرداری را داشته باشند. هر چند موضوع مجوز فعالیت نمی تواند موردی مهم محسوب شود، با این وجود این نکته را گفتیم تا برای کسانی که روی مورد حساس هستند به آن دقت کنند.

برخی از این مراکز عبارتد از:

 • مرکز عرضه دام کشتار حکیمیه
 • مراکز عرضه آزادگان
 • خاوران
 • دام قائم
 • منطقه 18 تهران
 • منطقه 15 تهران
 • میادین شهرداری
 • و …

تفاوت نرخ دام کشتار به روز در میادین شهرداری با سایر مراکز عرضه

مهمترین بخش در این مقاله مربوط به این پاراگراف خواهد بود. موردی که مشتریان باید حتما از آن اطلاع داشته باشند. این موضوع مربوط به تفاوت قیمت مراکز کشتار دام روز با قیمت مرکز فروش گوسفند میادین شهرداری تهران و کرج می باشد. از آنجایی که نرخ روز توسط اتحادیه و سایر ارگان ها مشخص می شود در میادین همیشه فروش با بالاترین قیمت برای هر کیلو در نظر گرفته می شود. اما در سایر بخش ها که به صورت مستقل و شخصی فعالیت دارند، ممکن است نرخ دام کمتر باشد. دلیل این تفاوت قیمت را با هم بررسی خواهیم کرد، تا اطلاعات کافی در این زمینه را بدست بیاورید.

خرید و فروش گوسفند زنده، بره زنده ، گاو زنده، گوساله زنده، مرغ و خروس محلی، شتر، بز ، بوقلمون و … در بخش هایی که به صورت شخصی و به اصطلاح به صورت خصوصی فعالیت دارند به دلیل اینکه خودشان دام ها را پرورش و پرواربندی می کنند، قیمت کمتری برای فروش جهت جذب مشتری بیشتر در نظر گرفته می شود.

گاو و گوساله زنده شهرداری

قیمت دام زنده در عراق

برخی از دوستان عزیز درباره موضوعی که خارج از موضوع این مقاله می باشد از ما سوال می کنند. برای کسب اطلاعات لازم در اینباره سعی می کنیم توضیحات مختصری در این باب را خدمت شما کاربران محترم توضیح دهیم. قیمت دام زنده در عراق برای کسانی می باشند که قصد دارند گوسفند و انواع دام ها را به کشور عراق بفروشند. برخی از دامدارن مجوز لازم را برای این کار دارند. به اصطلاح اجازه صادر کردن دام به برخی مناطق مختلف مثل عراق، ترکیه و … را از سازمان های مربوطه دریافت کرده اند.

در صورت نداشتن مجوز این موضوع به قاچاق دام زنده مربوط خواهد شد. اما با این وجود ما تنها در این قسمت با هدف افزایش آگاهی و اطلاعات جزئیاتی در این باره برای شما قرار میدهیم. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات بر عهده شخص مربوطه بوده و وب سایت شیپ لاین هیچگونه مسئولیتی در این رابطه نخواهد داشت. توجه داشته باشید که ممکن است قیمت مشخص شده در این اینجا بروز نباشد. بنابراین اگر نیاز به خرید جهت کشتار روز برای (قربانی کردن، عقیقه، مصرف گوشت قرمز، نذری، قربانی در مراسمات و جشن ها، قربانی در مراسمات مذهبی تاسوعا و عاشورا، قربانی در عید قربان و … ) دارید، می توانید نرخ به روز را از طریق شماره تماس های درج شده در سایت جویا شوید.

خرید و فروش دام گوشتی برای کشتار

همشهریان عزیز در ما در اینجا درباره مراکز عرضه دام کشتار در کرج و تهران را با جزئیات مختصری خدمت شما توضیح دادیم. تنها موضوعی که شاید شما هم به آن دقت کرده باشید مربوط به نوع نژاد گوسفند یا نژاد گاو و گوساله زنده می باشد. زمانی که ما قصد داشته باشید جهت کشتار خرید کنیم، لازم است بدانیم که نژاد گوشتی را باید خریداری کنیم. بسیاری از فروشندگان این مورد را با مشتری در میان می گذراند، اما برخی متاسفانه در این زمینه اطلاعاتی به مشتری نمی دهند. به اصطلاح از عدم آگاهی مشتریان در زمینه متوسط وزن، نژاد گوشتی بودن و حتی قیمت دام سوء استفاده می کنند.

قیمت دام زنده شهرداری

اخبار دلیل گرانی قیمت دام زنده کشتار و پروار

قیمت دام زنده شهرداری در مناطق مختلف را مورد بررسی قرار دادیم. همچنین اشاره ای به نرخ دام زنده در عراق داشتیم. حال باید بدانیم دلیل این گرانی برای چه می باشد. این موضوع کاملا واضح است و به راحتی می توان متوجه شد. البته دلایل مختلفی رو قیمت دام کشتاری تاثیر گذار هستند. برخی از این موارد عبارتند از:

 • قاچاق دام
 • صادرات بیش از حد
 • واردات با هزینه بالا
 • کم بود دام زنده
 • افزایش هزینه های پرورش
 • شرایط سخت و گرانی برای دامدارن
 • وجود دست افراد دلال در بازار
 • و …

مواردی که در بالا برای شما نام بردیم تنها برخی از دلایل افزایش یا کاهش قیمت می باشد.

شماره تماس مراکز عرضه

در حال حاضر مجموعه های مختلفی در مراکز معتبر و بهداشتی ذبح دام کشتار فعالیت دارند. برخی از این گروه ها دارای شماره تماس خرید گوسفند زنده از میادین و یا مرکز خصوص می باشند. با در نظر گرفتن این مورد شما می توانید جهت خرید هر نوع دامی از سایت شیپ لاین با شماره های درج شده بخش تماس با ما ارتباط برقرار کنید. هنگام تماس می توانید از مدیر و مشاور فروش ما نرخ به روز دام کشتار روز را بپرسید. در نهایت با اعلام کردن متوسط وزن گوسفند مد نظر خود، هزینه نهایی را به شما اعلام می کنند. در نهایت بعد از ارسال آدرس دقیق محل جهت ارسال، یکی از قصابان ماهر ما سفارش شما را درب منزل تحویل خواهد داد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top