بره زنده

قیمت بره زنده

قیمت بره زنده روز امروز در تهران با نرخ دام را می توانید در این بخش مشاهده کنید. اگر قصد داشته باشید بجای استفاده از گوسفند اقدام به خرید بره زنده کنید، لازم است ابتدا اطلاعاتی در این باره بدست بیاورید. ما در شیپ لاین این دام را به دو قسمت مجزا تقسیم کرده ایم. مشتریان محترم می توانند اقدام به خرید و سفارش هر دو این دام ها کنند.

لایو شیپ مرکز عرضه دام دیگر خدمت خود را با جزئیات کامل ارائه می دهد. بنابراین ما در این مقاله برای اطلاع رسانی به شما به بررسی قیمت بره زنده 99 ، قیمت 1400 در اصفهان،  شیراز، تهران، کردج، میادین شهرداری و … می پردازیم.

قیمت بره زنده 99

در میان دام زنده برای مصارف مختلفی اعم از: استفاده از گوشت، بره در میادین شهرداری تهران و کرج یکی از دام های محبوب جهت خرید مشتریان عزیز می باشد. کیفیت و لذت گوشت بره سبب شده است تا افراد زیادی تمایل به خرید این نوع دام ریز داشته باشند. اگر شما هم همچون بسیاری از افراد دیگر به همین دلیل قصد دارید به سمت خرید بره زنده بروید، می توانید از خدمات این مجموعه بهره ببرید.

قیمت بره امروز 55 هزار تومان است. کاربران عزیز توجه داشته باشید که موارد زیادی روی قیمت و تعیین نرخ بره در تهران و کرج تاثیرگذار می باشند. البته در ادامه چندین مورد از مهمترین موارد را خدمت شما مشتریان گرامی شیپ لاین معرفی خواهیم کرد.

قیمت روز بره زنده 1400 در تهران

لازم است بدانید که نرخ سال ۹۹ اکثر مواقع به صورت صعودی بالا رفته است. این افزایش قیمت را در اوایل سال جدید شاهد بودیم. هم اکنون نرخ روز توسط اتحادیه دام کشتار تعیین شده و در سایت های مختلفی اطلاع رسانی می شود. قیمت مشخص شده در این بخش ممکن است بروز نباشد، پس برای دریافت جدیدترین نرخ حتما با ما تماس بگیرید.

قیمت بره بر اساس نرخ بازار محاسبه می شود. یکی از نکات مهم این است که امکان دارد در برخی مراکز قیمت های بالاتر و پایین تر از بازار به شما اعلام کنند، در هر دو صورت مشکل وجود دارد و نباید اعتماد کنید.

خرید بره زنده

قیمت بره زنده 1400 برای کشتار روز

در سال نود و هفت و نود و هشت شاهد افزایش شدید قیمت ها بودیم. در سال نود و نه نیز این قیمت را شاهد هستیم. از آنجایی که قیمت روز دام کشتار رو به افزایش است، احتمال اینکه در سال هزار و چهارصد با افزایش قیمت رو به رو شویم بسیار زیاد می باشد. شاید لازم است بدانید که چه عواملی سبب شده است که نرخ روز تا این حد افزایش داشته باشد. کسانی که به عنوان مصرف کننده اقدام به خرید می کنند، باید این مورد را هم در نظر بگیرند که شرایط و هزینه های لازم برای دامداری و پرورش نیز افزایش زیادی داشته و دامداران نیز هزینه زیادی برای پرواربندی دام ها می کنند.

با در نظر گرفتن شرایط فعلی تنها احتمال افزایش نرخ را می توان پیش بینی کرد. عواملی که تاثیر مستقیم روی این مورد دارند عبارتند از: وزن، قاچاق، کمبود دام، افزایش هزینه های دامدار، افتادن بازار به دست دلال و … که همگی میتوانند جزو نکات مهم محسوب شوند.

بره در میادین شهرداری

قیمت بره شهرداری ممکن است دارای قیمت بالاتر از سایر کشتارگاه ها باشد. البته این مورد تنها در برخی مواقع خاص رخ می دهد. ما در سایت شیپ لاین با در نظر گرفتن جوانب مختلف سعی کرده ایم که پایین ترین نرخ را برای ارائه بره در نظر بگیریم. نکاتی که سبب بالا بودن قیمت روز میادین شهرداری می باشد را در ادامه مورد بررسی و بحث قرار خواهیم داد. هم اکنون در سراسر تهران و کرج میادین مختلفی وجود دارد که به صورت حضوری امکان خرید از این مراکز وجود دارد.

در صورتی که از آدرس مرکز عرضه شهرداری تهران اطلاع ندارید، ما در بخش مجزا در قیمت ارتباط با ما، آدرس مراکز معتبر و بهداشتی را برای شما لیست کرده ایم که می توانید از این بخش بازدید کنید.

قیمت بره پرواری

توجه داشته باشید که کلیه سرویس ها در مجموعه شیپ لاین برای کشتار بوده و برای پرواربندی مناسب نمی باشند. در این قسمت اشاره مختصری به قیمت بره زنده پرواری خواهیم داشت. افرادی که دامدار هستند یا به تازگی قصد دارند به سمت شغل دامداری بروند، لازم است اطلاعات لازم را در رابطه با نوع نژاد پرواری بدست بیاورند. جزئیات مربوط به پرورش دام خارج از حوصله این بخش بوده و ما در بخش های دیگری از سایت به صورت کامل در رابطه با پرورش و پرواربندی اطلاعات کافی برای این مورد در اختیار شما قرار خواهیم داد. لازم است بدانید علاوه بر اطلاعاتی که از سطح وب جمع آوری می کنید ، می توانید با افراد با تجربه که در زمینه گوسفند پرواری فعالیت می کنند، سوالات لازم را بپرسید.

قیمت بره زنده

قیمت بره روز بر اساس وزن

برای جدا کردن گوسفند زنده از نظر وزن ابتدا لازم است بدانیم متوسط وزن گوسفند و بره زنده چقدر است. تقریبا از 20 الی 40 کیلو گرم را می توان به عنوان بره در نظر گرفت. همچنین متوسط وزن 40 به بالا را می توان به عنوان گوسفند خریداری کرد. همانطور که قبلا هم در مورد وزن صحبت کردیم، این مورد تاثیر مستقیمی روی قیمت بره زنده دارد. بره هایی که داری وزن کمتری هستند قیمت بالاتری دارند. این مورد دلایل خاص خودش را دارد، که مهمترین عامل آن سوددهی کمتر آن می باشد.

نرخ بره بر اساس نژاد

همانطور که میدانید این نوع دام دارای انواع نژاد مختلف می باشد. به همین دلیل لازم دانستیم تا اشاره ای به موضوع قیمت بره گوشتی داشته باشیم. در قسمت های مختلف همین صفحه به دلایل مختلف خرید دام کشتار توسط مشتریان اشاره کردیم. از آنجایی که محصولات دامی برای کشتار می باشد، بهترین گزینه و البته بهترین نوع آنها نژاد گوشتی می باشد. همچنین باید بدانید که میزان گوشت بالاتری هم خواهند داشت. از طرفی این نژاد دارای طرفداران زیادی بوده و خواهان زیادی دارد. بنابراین تمام دام های موجود در این مجموعه بهترین نژاد گوشتی بوده و بیشترین بازدهی را برای شما خواهد داشت.

بره افشاری

قیمت بره افشاری جزو سوالاتی می باشد که اکثرا مشتریان از ما میپرسند. لازم است جزئیات و توضیحات مختصری در رابطه با گوسفند نژاد افشاری در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

بره قزل افشار جزو بهترین نژاد گوسفندان در ایران می باشد. برخی موارد سبب شده است که این نژاد دارای محبوبیت زیادی می باشد. از ویژگی های عالی در این نوع نژاد می توان به مقاومت آنها در برابر انواع بیماری ها می باشد. همچنین بیشترین فروش در تمامی گوسفند فروشی ها مربوط به همین نژاد می باشد.

یکی دیگر از دلایل مهم محبوبیت و پرطرفدار بودن آنها مربوط به گوشتی بودن می باشد. همین مورد سبب شده است که بازدهی گوشت بعد از ذبح بسیار بالاتر از میزان خالص گوشت در سایر نژادها باشد.

قیمت بره زنده در قم

بره شیری

بسیاری از دامداران که در زمینه پرورش انواع دام زنده فعالیت می کنند، بیشتر تمایل به خرید بره شیری پرواری دارند. زیرا این نوع دام علاوه بر بهره وری برای دامدار ، جزو محبوب ترین نژادها محسوب می شود. این گزینه در مجموعه گوسفند زنده شیپ لاین ارائه نمی شود. همانطور که در بالا گفتیم کلیه خدمات دامی برای کشتار روز می باشد. بدین منظور که تمامی گوسفندان برای قربانی، ذبح، نذری، قربانی کردن در مراسمات مذهبی همچون عاشورا و تاسوعا، عید قربانی، عقیقه، جشن و عروسی و … می باشد. نکته مهمی که در این مجموعه مورد توجه است، تمامی محصولات دامی از نوع نژاد گوشتی بوده و میزان خالص گوشت آنها بالا می باشد.

نرخ بره زنده در تهران و کرج

مجموعه گوسفند زنده شیپ لاین در حال حاضر خدمات خود را در دو شهر تهران و کرج که شامل تمامی نقاط می باشد، عرضه می کند. همشهریان عزیز در این دو شهر باید توجه داشته باشید که قیمت ها نسبت به سایر شهرها متفاوت می باشد. یکی از نکات مهم که می توان به آن اشاره کرد، مربوط به درخواست و تقاضای زیاد دام کشتار در تهران می باشد. از طرفی به دلیل بالا بودن قیمت گوشت گوسفندی اکثر افراد سعی می کنند با خرید دام زنده کشتار نیاز گوشت قرمز روزمره خود را تامین کنند.

قیمت بره زنده 99 و قیمت سال 1400 را ما سعی کردیم در این مقاله پوشش دهیم. شاید برای شما هم جای سوال باشد که نرخ روزانه را چه کسی تعیین می کند؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که این مورد توسط اتحادیه به صورت روزانه مشخص می شود. یکی از تفاوت های اصلی مجموعه ما این است که سعی دارد، قیمت را کمتر از نرخ بازار در نظر بگیرد.

خرید بره زنده از شیپ لاین

حال پس از اینکه اطلاعات لازم در رابطه با قیمت بره زنده را به دست آوردید، می توانید اقدام به ثبت سفارش خود کنید. جهت خرید غیر حضوری می توانید از طریق سایت شیپ لاین به صورت آنلاین خرید خود را انجام دهید. البته در صورتی که قصد دارید به محل کشتارگاه مراجعه کنید، هیچ مشکلی وجود ندارد. توجه داشته باشید که در شیپ لاین بهترین نژاد بره گوشتی برای فروش در نظر گرفته می شود. بی شک با یک بار خرید از ما، مشتری دائمی و وفادار ما خواهید شد.

2 دیدگاه دربارهٔ «قیمت بره زنده»

  1. شما بخدا قسم میدیم با این وضع قیمت خوراک چه کار کنیم داریم ورشکست میشیم یه چاره ای بیندیشید شما که مسئولین مارا له کردین؟

    1. برای زمینه دامداری نمی تونیم برای شما پیشنهادی داشته باشیم قربان. ما در زمینه فروش بره و گوسفند برای کشتار فعالیت داریم. البته لازم به ذکر است که ما خودمون از همین خوراک دام برای بره ها استفاده می کنیم.
      امیدواریم مسئولان و سازمان های مربوطه چاره ای برای قیمت خوراک بیندیشند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top